Ekspansja

POCO pozostanie także w przyszłości na swoim kursie ekspansji

Z tego względu przedsiębiorstwo szuka odpowiednich powierzchni w całych Niemczech, Polsce i Holandii.

 

Idealne są powierzchnie handlowe o wielkości wynoszącej przynajmniej 5.800 metrów kwadratowych– preferowane są powierzchnie na parterze, jednakże maksymalnie na dwóch piętrach z najniższą powierzchnią wynoszącą liczącą minimum 2.600 metrów kwadratowych. Muszą być dostępne odpowiednie powierzchnie magazynowe: Magazyn powinien być położony bezpośrednio przy powierzchniach handlowych lub znajdować się przynajmniej w ich pobliżu, a suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku powinna wynosić od  10000 do 14000 metrów kwadratowych. Alternatywnie firma POCO zainteresowana jest niezabudowanymi i zabudowanymi działkami o powierzchni od 15000 do 20000 metrów kwadratowych. Muszą one posiadać lub musi istnieć możliwość stworzenia na nich 120 miejsc parkingowych dla pojazdów mechanicznych.


W każdym miejscu lokalizacji firmy POCO powinno się znajdować w zasięgu 20 minut jazdy samochodem minimum 100000 gospodarstw domowych. Ważne jest dobre połączenie z siecią komunikacyjną, osiągalność, i powiązanie ze środkami reklamowymi. Szczególnie pożądana jest bliskość głównych tras komunikacyjnych, takich jak autostrady, oraz powiązanie z miejscami lokalizacji specjalistycznych marketów z aglomeracjami, które osiągnęły już odpowiednią rangę.

Czy mają Państwo miejsce lokalizacji, które jest odpowiednie dla naszej firmy? W takim przypadku Państwa osobą kontaktową będzie Jürgen Hildebrandt, kierownik ds. ekspansji.
 

Dane kontaktowe:

Jürgen Hildebrandt
Industriestraße 17, 59192 Bergkamen, Niemcy
Telefon: +49 2389 / 9801-388
E-mail: juergen.hildebrandt(at)poco.de